Sunday, September 15, 2019
Home Tags Atentati ne vlore

Tag: atentati ne vlore

Atentati mafioz në Vlorë, dy viktimat po pinin kafe, zbulohet cili...

Erven Hyseni, pronar i lokalit ku ndodhi atentati në Vlorë, njëherësh edhe pronar i një hoteli dhe Televizionit Vlora, dyshohets e ka qenë objektiviti...

Atentat me silenciator në Vlorë, plagoset anëtari i bandës së “Gaxhait”

Nje atentat me arme ka ndodhur mbremjen e te dieles ne lagjen "Pavaresia" te qytetit te Vlores. Policia thote se eshte qelluar me arme zjarri...

LAJMET E FUNDIT