Sunday, September 22, 2019
Home Tags Atentati ne sukth

Tag: atentati ne sukth

Vrasja e Ervin Dalipajt, zbardhet dëshmia e oficerit për atentatin e...

Grupi hetimor që po heton vrasjen e ish-oficerit të policisë Ervin Dalipaj dhe Juxhin Dautajt në Sukth rreth dy muaj më parë po has...

Atentati në Sukth, Ervin Dalipaj e Juxhin Dauti në hotel luksoz...

Të tjera detaje janë zbardhur pas dy muajsh nga atentati në Sukth të ish-shefit të Krimit Ekonomik në Tiranë, Ervin Dalipaj dhe mikut të...

LAJMET E FUNDIT