Sunday, September 15, 2019
Home Tags Atentati ne durres

Tag: atentati ne durres

Detaje të reja nga atentati në Durrës, ndaj mikut të Shullazit...

Detaje të reja janë zbuluar nga atentati i mbrëmshëm në qytetin e Durrësit. Burime pranë grupit hetimor thonë se ndaj Edison Harizajt dhe Genci Cacit...

LAJMET E FUNDIT