Home Tags Atentat

Tag: atentat

Si u ekzekutua me plumb në kokë 17-vjeçarja/ Dyshimet e para...

Një e vdekur dhe një i plagosur është bilanci i atentatit që tronditi mbrëmjen e sotme Laprakën.

Atentati në ish-bllok, Hoxha: Ervis Martinajn e duan në burg

Gazetari investigativ Artan Hoxha i ftuar në emisionin “45 minuta” në Report TV ka thënë se për vrasjen në ish-Bllok ka patur negociata me...

LAJMET E FUNDIT