Home Tags Astrit patozi

Tag: astrit patozi

Qeveria, jo vetëm ka nisur të fusë ujë, por edhe të...

O kryetimonieri lundërthyer i "Rilindjes" së lavdishme, që po fundoset me sukses të plotë, kryesisht për meritën tënde! Është një mundësi e...

Protesta/ Patozi: Të gjithë duan ta mbysin me mënyrën e tyre

Nga Astrit Patozi  Nëse një i djathtë sot duhet të ishte vërtetë i shqetësuar...

Deputeti i PD godet ballazi Bashën: Marrëveshja me Ramën u paraqit...

Deputeti i Partisë Demokratike Astrit Patozi, ka postuar një shkrim në rrjetin social Facebook, më titullin “Kush nuk po e ha karremin e...

Basha e la jashtë listave, por Astrit Patozi i përgjigjet dilemës...

Nga Astrit Patozi Tani që mori fund ankthi i plotësimit të listës së PD dhe fushata mund të konsiderohet në kulmin e saj, po bëhen...

LAJMET E FUNDIT