Tuesday, September 17, 2019
Home Tags Astri

Tag: astri

U përplasën me FNSH-në, policia shoqëron 6 protestues

Dita e 16 e protestës së banorëve të Astirit është shoqëruar me tensione të shumta dhe përplasje fizike mes qytetarëve dhe policisë. Ata janë shprehur...

LAJMET E FUNDIT