Monday, September 23, 2019
Home Tags Artistet shqiptar

Tag: artistet shqiptar

Ja kush është “bebi” i Marina Vjollcës…

Marina dhe Luana Vjollca gjithnjë na kanë treguar se kanë një lidhje shumë të ngushtë më njëra-tjetrën. Marina kësaj here ka zgjedhur që t’i tregoj...

LAJMET E FUNDIT