Home Tags Artan lame

Tag: artan lame

Projekti i Unazës, Artan Lame sulmon Berishën

I ftuar në emisionin “Kjo javë” në News24, kreu i ALUIZNI-t, Artan Lame ka folur për projektin e Unazës së Madhe dhe banesat e...

I mbijetoi infarktit, Lame kujton tmerrin e jep mesazhin: Bëjeni me...

Një vit më parë, drejtori i ALUIZNI-t Artan Lame, i mbijetoi një goditje në zemër e cila mund të kishte qenë fatale për jetën...

LAJMET E FUNDIT