Sunday, September 22, 2019
Home Tags Artan hoxha

Tag: artan hoxha

Artan Hoxha thirrje qytetarëve: Në 8 dhjetor ejani në Gjirokastër

Gazetari Artan Hoxha ka treguar se është takuar me të riun, që drejton “Forumin Djemtë e Labërisë“ dhe se në datën 8 dhjetor në...

Atentati në ish-bllok, Hoxha: Ervis Martinajn e duan në burg

Gazetari investigativ Artan Hoxha i ftuar në emisionin “45 minuta” në Report TV ka thënë se për vrasjen në ish-Bllok ka patur negociata me...

I zhdukur prej 4 muajsh/ Flet babai i Elvis Troqes, tregon...

Babai i Elvis Troqes, Krenar Troqe në një intervistë për gazetarin e Report Tv, Artan Hoxha, 4 muaj pas zhdukjes së djalit të tij,...

Në krye të Punëve të Brendshme, Artan Hoxha: Lleshi e çoi...

Pas dekrtimit të Sandër Lleshit në krye të Punëve të Brendshme, ka reaguar gazetari Artan Hoxha. Në një postim në ‘Facebook’, Hoxha thotë me ironi...

Nga Artan Hoxha te Shpëtim Idrizi/ Ekstremistët grekë kërcënojnë me jetë...

Ekstremistët grekë kanë bërë sot publik kërcënimin e tyre ndaj shqiptarëve. Ata kanë publikuar edhe një listë të personave që sipas tyre kryesojnë listën...

Artan Hoxha flet për atentatin në Shkodër

Atentatin e meditës së djeshme në Shkodër ku mbeti i vrarë kushëriri i biznesmenit Arjan Ferracaku dhe një tjetër mbeti i plagosur e ka...

Vangjush Dako drejt prangave?, Artan Hoxha: ‘Xhuxhi’ do të arrestohet

Gazetari Artan Hoxha i ftuar në emisionin “Top Talk” në Top Channel ka thënë se shumë shpejt do të ketë arrestime të tjera të...

Artan Hoxha zbulon arsyen pse Meta nuk e dekretoi Lleshin

Gazetari investigativ Artan Hoxha i ftuar në emsionin “Repolitix” në Report TV ka hedhur dyshime lidhur me vendimin e Metës, për mosdekretimin e Sandër...

Akuza e fortë e gazetarit: Opozita ka një video që mund...

Gazetari Artan Hoxha ka folur në Java ndër të tjera, edhe për një video, të cilën gazetari thotë se e ka opozita dhe sesi...

Kërcënimi me jetë ndaj Artan Hoxhës, ‘Unioni i Gazetarëve’, ultimatum...

‘Unioni i Gazetarëve Shqiptarë’ ka reaguar në lidhje me kërcënimet me jetë mbërritur në adresën e gazetarit Artan Hoxha nga disa ekstremistë grekë. Me anë...

LAJMET E FUNDIT