Home Tags Artan fuga

Tag: artan fuga

Artan Fuga tregon masat që duhen marrë, për Arsimin e Lartë

Akademiku dhe Pedagogu i Gazetarisë dhe Komunikimit në Universitetin e Tiranës, Artan Fuga, ka bërë disa sugjerime...

Artan Fuga: Studentët kanë gjithmon të drejtë, pikë!

Mbi kërkesat e studentëve për të mos paguar hyrjen në provime e mbartura sa frengu pulën dhe ca yckla të tjera! Shteti të distancohet...

Rimëkëmbja e shtetit, ja çfarë propozon Fuga dhe përplasja me Manjanin

Pas propozimit të akademikut Artan Fuga, për ndërtimin e një shteti, mbi pushtetin dhe pushtetarin, ka reaguar Ish-ministri i Drejtësisë në qeverinë Rama 1,...

Nga Artan Fuga/ Parashutimi i gjeneralit!

Dorëheqja e ministrit të brendshëm !!! Përtej atyre që e konsiderojnë si një fazë e re suksesesh që do të arrihen (edhe mundet, por nuk...

Artan Fuga: Dorëheqja e Xhafajt ogur i keq, Gjeneral Lleshi ka...

Nga Artan Fuga Parashutimi i gjeneralit! Dorëheqja e ministrit të brendshëm !!! Përtej atyre që e konsiderojnë si një fazë e re suksesesh që do të arrihen...

Parashikimi i akademikut: LSI mbase nuk del forcë e parë, por...

Akademiku Artan Fuga ka bërë një përshkrim të situatës politike në të cilën gjendet vendet kur ka mbetur vetëm një javë nga zgjedhjet elektorale.Akademiku...

Fuga: Cilat janë mesazhet e frikshme të “policit Edi Rama” në...

Akademiku i njohur Artan Fuga në një shenim analizues ne faqen e tij zyrtare ne Facebook, ne lidhje me spotin e ri të kryeministrit...

Artan Fuga i përgjigjet Henri Cilit: Të sfidoj, bëj publike doktoraturën...

Pedagogu dhe filozofi i njohur Artan Fuga, i pergjigjet akuzave te Henri Cilit me nje shenim te gjate ne faqen e tij ne Facebook....

Henri Çili i përgjigjet Artan Fugës: Je punist, more 400-500 mijë...

Botuesi i gazetës “Mapo”, Henri Çili i përgjigjet filozofit dhe pedagogut Artan Fuga për reformën në arsim, për bashkëpunimin me UET, raportet personale dhe...

Artan Fuga: Fevziut duhet ti kërkojnë falje nga cadra e protestës...

Nga Artan Fuga Bravo Blendi Fevziu ! ----------------------------------- Unë nuk jam ndonjë ndjekës i zjarrtë i emisionit "Opinion". Mbase e kam gabim. Eshtë formati që krijon probleme...

LAJMET E FUNDIT