Tuesday, September 17, 2019
Home Tags Artan cuku

Tag: artan cuku

Arrestimi në Greqi: Si e zbuluan prokurorët përfshirjen e Lecit në...

Dy muaj më parë vrasësi i komisar Artan Cukut, Mikel Shallari, i shpëtoi burgimit të përjetshëm pasi pranon krimi dhe statusin e bashkëpunëtorit të...

Zbulohet porositësi i vrasjes së komisarit Artan Cuku, kapo i krimit...

Prokuroria për Krimet e Rënda ka shpallur ne kerkim një person të dyshuar si porositës te vrasjes së ish-drejtorit të Policisë së Vlorës, Artan...

Mikel Shallari tregon porositësit e vrasjes së Artan Cukut, merr statusin...

Një vit pas vrasjes së komisarit Artan Cuku, i arrestuari i vetëm për ngjarjen, Mikel Shallari duket se ka nisur të flasë për hëtuesit...

Flet drejtori i policisë: Si e kapëm vrasësin e Artan Cukut....

Drejtori i Pergjithshem i Policise Haki Cako doli sot ne deklarate per median bashke me prokurorin Henrik Ligori ne lidhje me zbulimin e autorit...

Zbulohet shuma, ja sa u pagua Mikel Shallari për vrasjen e...

Pas arrestimit Shallari ka refuzuar të tregoj porositësit e këtij krimi, fakt që u konfirmua dhe nga zëvendës prokurori i krimeve të rënda Enrik...

Vrasja e Artan Cukut, flet prokurori: Kapëm dorasin e atentatit, s`dimë...

Drejtori i përgjihshëm i policisë së shtetit Haki Cako ka dalë në një konferencë për media në lidhje me kapjen e autorit të dyshuar...

Kush është Mikel Shallari, 24-vjecari i arrestuar për vrasjen e komisar...

Mikel Shallari, 24 vjec, nga Kucova, është personi i dyshuar në lidhje me vrasjen e komisarit Artan Cuku. Shallari është shoqëruar mbrëmjen e djeshme nga...

Operacion masiv në Tiranë, ndalohet i dyshuari për vrasjen e komisarit...

Policia e Tiranes ka shoqëruar katër persona në lidhje me vrasjen e ish-zyrtarit të lartë të policisë, komisarit Artan Cuku. Burime nga policia njoftuan se...

Vrasja e komisarit Artan Cuku, policia e Tiranës merr vendimin e...

Me nje vendim te pazakonte, Policia e Tiranës 3-fishon shpërblimin për informacione të vlefshme që do të çojnë në zbardhjen e vrasjes së ish...

Policia publikon videon e vrasësit të Artan Cukut: Shpërblim për këdo...

Policia publikon pamjet e videove që kanë kapur autorin e vrasjes së Artan Cukut teksa largohej nga vendi i ngjarjes. Policia publikon pamjet e vrasesit...

LAJMET E FUNDIT