Home Tags Arta marku

Tag: arta marku

Arta Marku e emëroi kryeprokurore pasi i liroi kushëririn, vettingu shkarkon...

Skandalet në drejtësi nuk kanë të mbaruar. Një denoncim i mbërritur në redaksinë e CNA.al ka hedhur...

Lëvizje surprizë, Arta Marku ndryshon prokurorët në Tiranë, Lezhë, Shkodër

Kryeprokurroja e përgjithashme e Përkohshme, Arta Marku ka bërë ndryshime në Prokuroritë e rretheve. Nga të dhëënat e para mësohet se ndryshimet janë bërë në...

Dako pjesë e përgjimeve mes bandave, Basha akuza Arta Markut dhe...

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha në një postim në ‘Facebook’ ka rikthyer akzuat në drejtim të kryeministrit Edi Rama. Referuar rastit të Kryebashkiakut të...

Sherri për dosjen “Shullazi”, Hajdarmataj i përgjigjet Arta Markut: Autorizimi pa...

Pas “furtunës” së shkaktuar në Prokurori për hetimin e kërkuar për 10 prokurorë, Arta Marku, u përgjigj duke thënë se se kjo situatë është...

Arta Marku pezullon nga detyra prokurorët Rovena Gashi e Dritan Gina,...

Pezullohen nga detyra dy prokuroret Rovena Gashi dhe Dritan Gina, burre e grua mes tyre. Vendimi eshte marre diten e sotme dhe eshte bere...

Goditja e 45 grupeve kriminale, Fatmir Xhafaj takim “kokë më kokë”...

Ministri i Brendshëm, Fatmir Xhafaj ndodhet në ambientet e Prokurorisë së Përgjithshme ku do të zhvillojë një takim me kryeprokuroren e përgjithshme të përkohshme...

Zbardhet padia e Dritan Ginës pas shkarkimit: Verifikoni gjendjen mendore të...

Zbardhet padia e ish-kryeprokurorit të Elbasanit, Dritan Gina. Padia u depozitua sot te Krimet e Rënda ndaj kryeprokurores Arta Marku. Gina kërkon pezullimin nga...

Priten arrestime, Arta Marku takim kokë më kokë në zyrë me...

Kryeprokurorja Arta Marku ka zhvilluar te enjten një takim me kreun e Shërbimit Informativ Helidon Bendo në Prokurorinë e Përgjithshme. Takimi nga i cili nuk...

Ndryshimi i parë i Arta Markut në Prokurori, i sfidon të...

Kryeprokurorja e re Arta Marku duket se preferon te qendroje larg vemendjes se medias. Ajo ka tri dite qe ka marre detyren dhe faqja...

Pyetet për tensionet në Kuvend, ja përgjigja e Arta Markut në...

Prokurorja e pergjithshme Arta Marku ka pasur sot perballjen e saj te oare me median. Kreu i Kuvendit Gramoz Ruçi kishte organizuar sot një aktivitet...

LAJMET E FUNDIT