Saturday, September 21, 2019
Home Tags Arrsh

Tag: arrsh

Vasili ironizon ARRSH: Hajduti thotë ‘kapeni hajdutin’

Pas kallëzimit që Autoriteti Rrugor Shqiptar i bëri kompanisë DH Albania, lidhur me skandalin ku u përfshi...

Projekti i Unazës së Madhe, ARRSH fillon shpronësimet në Astir

Autoriteti Rrugor Shqiptar (ARRSH) ka ngritur tre grupe pune për vlerësimin e banesave që preken nga projekti i Unazës së Madhe. Sipas ARRSH, grupet e...

Akuzat e PD për projektin e Unazës së Re, reagon ARRSH

Pas akuzave të Partisë Demokratike, se tenderi i Unazës së Re idhte fituar nga një kompani mëma e së cilës ishte offshore në Amerikë,...

Unaza e Madhe/ ARRSH kërkon prishjen e banesës së Nexhmije Hoxhës

Ndërtimi i Unazës së madhe prek edhe banesat e nexhmije Hoxhës, bashkëshortes së diktatorit Enver Hoxha dhe atë të Rustem Peçit. Sipas Report TV, lajmin...

LAJMET E FUNDIT