Home Tags ARRESTOHET KRYEPLAKU

Tag: ARRESTOHET KRYEPLAKU

Policia sekuestron 335 kg marijuanë në Lezhë, pranga kryeplakut dhe 2...

Policia ka sekuestruar 335 kg marijuanë në proces tharje gjatë në operacioni të zhvilluar në Lezhë, ku ka arrestuar dy persona dhe ka shpallur...

LAJMET E FUNDIT