Monday, September 16, 2019
Home Tags Arrestime

Tag: arrestime

Zv/ministri i Brendshëm: Hetimet vazhdojnë, me gjasë ka arrestime të reja

Zv/ministri i Brendshëm, Julian Hodaj, të mërkurën, deklaroi se në vazhdën e hetimeve të strukturave përkatëse me gjasë priten arrestime të reja. Hodaj u shpreh...

Me 750 mijë paund në Angli, 2 shqiptarëve u vihen në...

Shqiptarët në Angli vijojnë të etiketohen si “zotërues” të tregut të drogës. Së fundmi, dy shqiptarë akuzohen se janë të përfshirë dhe kanë gisht...

Do transportonin drogë drejt Malit të Zi, në pranga 6 persona

Gjashtë persona kanë përfunduar në pranga të policisë, ndërsa janë sekuestruar 80 kg drogë, në Malësi të Madhe. Bëhet e ditur se të arrestuarit janë...

Ish-ministri ironizon Ramën, paralajmëron të tjera arrestime

Ish-ministri i Drejtësisë në qeverinë Rama1, Ylli Manjani pas arrestimeve të bujshme të fundjavës ka ironizuar Rilindjene kryesuar nga Kyeministri Edi Rama. Në një postim...

Priten arrestime, Arta Marku takim kokë më kokë në zyrë me...

Kryeprokurorja Arta Marku ka zhvilluar te enjten një takim me kreun e Shërbimit Informativ Helidon Bendo në Prokurorinë e Përgjithshme. Takimi nga i cili nuk...

LAJMET E FUNDIT