Thursday, April 25, 2019
Home Tags Arrestim

Tag: arrestim

Ndoka dhe Çuko në pranga, Ndreu sulmon Xhafajn

Deputeti i Partisë Socialiste, Pjerin Ndreu i ftuar në studion e lajmeve në “Fax News”, ka folur në lidhje me arrestimin e dy ish-deputetëve...

Tentoi të eleminonte 3 persona, në pranga 48-vjeçari

Një 48-vjeçar është vënë në prangat e policisë së Shkodrës, pasi ishte shpallur në kërkim, sepse i ishte dhënë dënimi me 16 vite burg...

Artan Hoxha flet për arrestimin e ‘trurit’ të Bajrajve, tregon çfarë...

Pas arrestimit të Enver Bajrit gjatë mesditës së sotme në Spanjë, i etiketuar si koka e bandës së Shkodrës, ka reaguar gazetari investigativ Artan...

Tentoi të korruptonte policin, arrestohet 50-vjeçari

Një 50-vjeçar ka rënë në pranga, pasi akuzohet se tentoi t’i jepte ryshfet punonjësi të policisë. Burime zyrtare thanë se Fatmir Doko, banues në...

U rrëmbye në mes të Vlorës/ Prokuroria bie në gjurmët të...

Dy persona janë zhdukur muaj më parë në mes të qytetit të Vlorës, zhdukje e denoncuar nga gazetari Artan Hoxha, i cili përcolli edhe...

Masakat në Vlorë vodhën 19 mijë euro, arrestohet 35-vjeçari

Pak janë më parë një furgon i cili përveç pasagjerëve trasportonte edhe vlera parash ka rënë pre e maskave në Vlorë. Polici vijoi punën për...

Me gota vere dhe e buzëqeshur, Kejsi shfaqet krah babait të...

Arrestimi i reperit Arkimed Lushaj javën që lamë pas ishte një ndër temat më të përfolura nga mediat. Sipas policisë Stresi u kap në një...

I shpëtoi 13 operacioneve për ta arrestuar, Klement Balili negociata për...

Nëse ende nuk është ende në duart e policisë, Klemend Balili, bosi i drogës që i ka bërë bisht kërkimeve për më shumë se...

Denoncimi, arrestohet në Greqi një shef policie, mik i Balilit

"Shefi i Rendit në Policinë e Lezhës, Vangjel Xhavara është arrestuar në Greqi”. Kështu shkruan Sali Berisha në facebook, referuar denoncimit të një qytetari....

Pjesë e grupit të strukturuar kriminal, nëna e Stresit: Është hakmarrje...

Pak ditë më parë Policia e Tiranës vuri në pranga shtetasin Arkimed Lushajt ose siç njihet ndryshe këngëtari Stresi, nën akuzën se ishte pjesë...

LAJMET E FUNDIT