Monday, September 16, 2019
Home Tags Arrestim vlore

Tag: arrestim vlore

Opeli plot me drogë, Policia kap “mat” fierakun në autostradë. Ja...

Policia ka goditur një rast të prodhimit dhe shitjes së lëndëve narkotike në Vlorë. Burime nga Policia bëjnë me dije se operacioni i koduar "NDJEKJA" është...

LAJMET E FUNDIT