Saturday, September 21, 2019
Home Tags Armina mevlani

Tag: armina mevlani

Fotoja e fundit e Arminës i “çmend” të gjithë, lum akuzash...

Bukuroshja Armina Mevlani është aktive në postimet e saj në rrjetet sociale. Si blogere që është ajo kujdeset të hedhë gjithmonë foto të kuruara...

Armina Mevlani shprehet e tmerruar: Zemra ime nuk mund ta përballojë...

Armina Mevlani është një adhuruese shumë e madhe e kafshëve dhe këtë nuk nguron ta shfaqë në asnjë moment. Armina se fundi ka bërë një...

Armina Mevlani pëson incident në rrugë, ja gjendja e saj “e...

Gjithcka nisi me nje shpjegim pwer mungesen e saj ne protesten e opozites perkrah partnerit te saj Shkelzen Berisha. Ne fakt nuk ishte nje shpjegim...

Nusja e djalit të Sali Berishës shfaq trupin joshës në pishinë

Bukuroshja Armina Mevlani e njohur për format trupore përfekte, ka publikuar në Instagram, një foto mjaft sensuale. Armina ka pozuar e veshur me rroba banjo...

Syzet i reflektojnë “sekretin”, ja me kë është Armina Mevlani në...

Armina Mevlani ndodhet në Kaliforni sëbashku me partnerin e saj, dhe duket se e kanë shijuar shumë koncertin e Guns N ‘Roses. “Ende një ëndërr”...

Armina dhe Shkëzeni ‘e djegin’ në koncertin e Rick Ross

Armina dhe Shkëlzeni këtë javë kanë ndjekur një nga koncertet e reperit amerikan Rick Ross, të mbajtur në Tiranë. Duket se çifti e pëlqejnë...

Do martohet Shkëlzeni me Arminën? Ja përgjigja e modeles

A do të ketë një martesë të një prej çifteve më të përfolur në Shqipëri, Armina Mevlanit dhe Shkëlzen Berishës? Në një intervistë për Turjan...

Armina Mevlani bën paqe me “Supermbesën”

Armina Mevlani dhe Dasara Malltezi kanë ulur gjakrat mes tyre. Mësohet se marrëdhënia mes dy vajzave, Arminës dhe Dasarës, “Supermbesës”të Shkëlzenit, duket se nuk kanë...

E shkuara e Shkëlzenit, Sadija i përgjigjet Armina Mevlanit

Sadije Berisha, ish-bashkëshortja e Shkëlzen Berishës, ka komentuar në mënyrë të tërthortë një deklaratë të Armina Mevlanit se asaj nuk i intereson e shkuara...

Zhvishet nusja e Shkëlzen Berishës

Armina Mevlani i ka hequr rrobat zyrtare. Eshte kohe pushimesh dhe bukuroshja ia ka lejuar vetes qe me veshje sportive thuajse plazhi te pozoje per...

LAJMET E FUNDIT