Thursday, September 19, 2019
Home Tags Armela surprize

Tag: armela surprize

Armela e “BB9” shijon surprizën e parë romantike, një muaj pas...

Armela Hyseni pa dyshim që do të mbahet mend si vajza më e bukur dhe e veçantë e “Big Brother 9”, edhe pse fati...

LAJMET E FUNDIT