Tuesday, September 17, 2019
Home Tags Argjenmtinas

Tag: argjenmtinas

Humbi ekipi i zemrës, tifozët argjentinas i’a nxjerrin inatin policisë (Video)

Incidente të rënda, me përleshjet mes tifozëve dhe policisë janë regjistruar në futbollin argjentinas, në fundin e ndeshjes All Boys- Atlanta. Të paktën 3 persona...

LAJMET E FUNDIT