Thursday, September 19, 2019
Home Tags Arbjola Halimi

Tag: Arbjola Halimi

Sherri me Berishën, deputetja e PD: Ta tërheqim zvarrë Taulant Ballën

Komisioni Hetimor për CEZ është shoqëruar me akuza e fyerje mes deputetit të PS-së, Taulant Balla dhe ish-kryeministri Berisha. Në lidhje me këtë gjë, ka...

LAJMET E FUNDIT