Home Tags Arber cekaj

Tag: arber cekaj

Atentati në ish-bllok/ Kushëriri i Arbër Çekajt pritet të dorëzohet dhe...

Eldi Dizdari ose siç njihet ndryshe nga rrethi miqësor si Denis Matoshi, ka shumë gjasa që të vetëdorëzohet në policinë e Tiranës, me qëllim...

Pas deklaratës së Donald Lu, arrestohet në Gjermani “peshku i madh”...

Arrestohet në Gjermani biznesmeni Arbër Cekaj, pronari i kompanise Arbri Garden e cila ishte porositesja e kontenierit me banane nga Kolumbia brenda te cilit...

Shpallet në kërkim ndërkombëtar Arbër Cekaj, porositësi i kontejnerit me banane...

Pas kerkeses se prokurorise se krimeve te renda, shpallet në kërkim ndërkombëtar Arbër Çekaj. Burimet zyrtare thane se Gjykata e Krimeve të Rënda miratoi kërkesën...

LAJMET E FUNDIT