Thursday, September 19, 2019
Home Tags Arben isaraj

Tag: arben isaraj

Zv.ministri i Qeverisë Rama: E vërtetë, po tentohet korruptimi i reformës...

Arben Isaraj (*) A kemi shtetarë parimorë dhe sovranë për Reformën në Drejtësi ? Është e vërtetë ajo që shkruante filozofi Eliot* se “Drejtësia tenton të...

LAJMET E FUNDIT