Thursday, September 19, 2019
Home Tags Angelina jolie

Tag: angelina jolie

A është ky i dashuri i ri i Angelina Jolie?

Rreth Angelina Jolie ka nisur të spekulohet se aktorja ka nisur një romancë të re dhe shkak për këto thashetheme janë bërë disa foto...

LAJMET E FUNDIT