Home Tags Altin basha

Tag: altin basha

Altin Basha “shpërthen” ndaj Laert Vasilit/ O patriot i madh, zëdhënës...

Dy regjisorët Altin Basha dhe Laert Vasili të ftuar në "360 Gradë" në Ora News, u përplasën në akuza të forta midis tyre. Pjesë nga...

LAJMET E FUNDIT