Home Tags Alkool

Tag: alkool

Drejtonte mjetin në gjendje të dehur, në pranga 29-vjeçari

Policia Rrugore vijon punën pë parandalimin e adsidenteve rrugore dhe ndëshkimin e drejtuesve të mjeteve që nuk respektojnë rregullat e qarkullimit. Gjatë natës së mbrëmshme...

LAJMET E FUNDIT