Sunday, September 22, 2019
Home Tags Albi nako

Tag: albi nako

Arsyeja e divorcit, Albi Nako zgjodhi prindërit para Klaudia Pepës, nuk...

Koreografi i njohur Albi Nako ishte i ftuari i radhës në emisionin ‘Xing me Ermalin’ ku foli për atë që ka qenë një prej...

Rrëfehet Albi Nako: Si u ndjeva kur Klaudia Pepa më quajti...

Koreografi i trupës së baletit të Tv Klan, Albi Nako ishte i ftuar në emisionin “Xing me Ermalin” ku përmes humorit i ka dhënë...

Klaudia Pepa reagon pas kritikave ku e quajti ‘vëlla’ Albi Nakon,...

Klaudia Pepa dhe Albi Nako u shfaqen dje tek emisioni i pasdites ‘Rudina’, Albi në një rrëfim ekskluziv mbi karrierën e të rejat e...

Klaudia Pepa zhvishet në Jug, kënaq pushuesit me fotot provokuese në...

Balerina e njohur tashme, Klaudia Pepa eshte kthyer ne Shqiperi ku po pushon ne plazhet e njohura ne Jug te vendit. Diten e sotme, ajo...

Klaudia dhe Albi Nako të ndarë? Nëna dhe motra e balerinës...

Të gjithë e kemi vlerësuar dhe duartrokitur balerinën Klaudia Pepa, e cila jo na ka bërë shpeshherë të habitemi nga performancat e saj të...

LAJMET E FUNDIT