Home Tags Alberie hadergjonaj

Tag: alberie hadergjonaj

Këngëtarja shqiptare edhe pse gjyshe, ka oferta për martesë nga djem...

Në emisionin e përjavshëm n’Kosovë Show mysafire e radhës ishte këngëtarja Albërie Hadërgjonaj. Albërie Hadërgjonaj foli për karrierën dhe për jetën e saj private. Ajo tha...

Rrëfehet Albërie Hadërgjonaj: E vërteta e Photoshopit tek fotot dhe….gjoksi!

Këngëtarja Albërie Hadërgjonaj ka qenë e ftuar në emisionin e humoristit Ermal Mamaqi, "Xing me Ermalin" ku ka rrëfyer se fotot që publikon në...

Kjo video e Albërie Hadërgjonaj do të çmendë fansat

Në një postim të bërë vetëm pak minuta më parë në llogarinë e saj të Instagramit, këngëtarja Albëria Hadërgjonaj ka publikuar një video, në...

LAJMET E FUNDIT