Home Tags Albana xharra

Tag: albana xharra

Gazetarja nga Kosova – Berishës: Të kujtoj kur ju dorëzove Al...

Më duhet t’i përgjigjem Sali Berishës, për shkak të respektit që kam për lexuesit e gazetës dhe të atyre mijëra qytetarëve të shtetit tim,...

Protesta në cadër, Sali Berisha “nuk lë gjë pa i thënë”...

Nga Sali Berisha Pergjigje kryeredaktores se gazetes "Zeri" te Kosoves, zj/znj (ndrikull) Arbana Xharra! Te dashur miq, gazetare dhe miq te mi nga Kosova me derguan...

LAJMET E FUNDIT