Monday, September 16, 2019
Home Tags Akuza

Tag: akuza

Dako sfidon Bashën, harroje Durrësin, Shijakun dhe Krujën o toç

Pas akuzave që kryetari i PD-së, Lulzim Basha i adresoi pak orë më parë ndërsa theksoi se duhet të merret si i pandehur, ka...

Lum padish ndaj Bashës, Balla shton provat

Pas akuzave që kreui I demokratëve, Lulzim Basha I adresoi si persona në dijeni për “Toyota Yarisin” në 3.5 milion euro, kreu i grupit...

Basha akuza Prokurorisë, lidhjet e krimit me pushtetin po i trajton...

Në një komunikim për mediat pas daljes nga Prokuroria, kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha u shpreh se organi i akuzës, po i trajton...

Fatmir Xhafaj flet për herë të parë për akuzat: Ja raporti...

Fatmir Xhafaj, i emëruar nga kryeministri Edi Rama dhe i dekretuar nga presidenti Nishani si ministri i ri i Brendshëm ka reaguar sot per...

Emri i trafikantit që tha në gjyq “Adriatik Zotka ka trafikuar...

Prokuroria e Krimeve të Rënda ka nisur hetimet për kryetarin e Bashkisë së Poliçanit, Adriatik Zotkaj pas dëshmisë së një të pandehuri, i cili...

Akuza për ish-deputetin Frroku: “Shfrytëzoi për prostitucion 15 vajza”

Një akuzë e rëndë vjen për ish- deputetin Mark Frroku. Në emisionin ‘’Opinion’’, gazetarja e kronikës, Anduena Llabani ka zbuluar se për Frrokun ka...

LAJMET E FUNDIT