Home Tags Aksidenti ne shkoder

Tag: aksidenti ne shkoder

Rëndohet bilanci i aksidentit tragjik në Shkodër, tre të vdekur, katër...

Rendohet edhe me shume bilanci i aksidentit tragjik ne Shkoder duke shenuar tre të vdekur dhe katër të plagosur. Ky është bilanci i...

LAJMET E FUNDIT