Home Tags Aksidentet

Tag: aksidentet

Përgjaken rrugët, 2 viktima dhe 5 të plagosur në vetëm 24...

Dy të vdekur dhe pesë të plagosur ky është bilanci i dy aksidenteve të ndodhura përgjatë 24 orëve në vendin tonë. Ditën e djeshme një...

Aksidentet, qytetarët shpërthejnë në akuza kundër shkarkimit të drejtorit të Rrugores

Mitat Tola u shkarkua ditën e sotme nga drejtimi i policisë rrugore. Shkarkimi është bërë nga kreu i policisë Haki Cako me urdhër të...

LAJMET E FUNDIT