Home Tags Aksident

Tag: aksident

E rëndë në Fier, makina përplas për vdekje këmbësoren

Në aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme ku një makinë ka aksidentuar për vdekje një kalimtare. Mësohet se ngjarja ka ndodhur rreth orës...

Aksidenti me makinë, Eni Çobani: Jam akoma e tronditur

Avokatja e njohur dhe moderatorja e rubrikës “Shihemi në gjyq” Eni Çobani flet pas aksidentit me makinë...

Aksident në Elbasan, 3 të plagosur, mes tyre një fëmijë

Një aksident është regjistruar mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Elbasan-Tiranë, ku tre persona kanë mbetur të plagosur, mes tyre një 5-vjeçar. Ngjarja ndodhi...

Traileri përplas makinën, plagosen dy persona

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në Shkodër, në aksin rrugor Paçram-Mabe, ku një trailer ka përplasur makinë tip Benz. Nga të dhënat e...

Makinat përplasen ‘kokë më kokë’ pranë tunelit të Krrabës, ka të...

Dy makina janë përfshirë në një aksident paraditen e sotme në afërsi të tunelit të Krrabës në autostradën Elbasan-Tiranë. Nga të dhënat e para mësohet...

Aksident i rëndë, humb jetën një person

Një aksident i rëndë ka ndodhur paraditen e sotme në Lezhë, ku si pasojë e përplasjes së një makinë ka humbur jetën një person. Sipas...

Video- E rëndë në Lushnje, i aksidentuari mbulohet si viktimë, por...

Një aksident është regjistruar mbëmjen e sotme në Lushnjë, pasi një automjet ka plagosur rëndë një këmbësor i cili ishte duke kaluar autostradën. Fillimisht i...

I bllokohet timoni, kamioni përfundon në kanal

Një aksident është regjistrua mbrëmjen e sotme në në hyrje të autostradës Fier- Vlorë, në afërsi të Levanit. Një kamion që transportonte lule dhe pemë...

Aksident tragjik, humbin jetën 15 persona, plagosen 44 të tjerë

Përplasja e 31 automjeteve në një autostradë në veriperëndim të Provincës Gansu në Kinë ka shkaktuar të paktën 15 viktima, ndërsa 44 kanë mbetur...

Aksident, autobuzi përplaset me makinën, plagoset pasagjerja

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në fshatin Ibë, në Tiranë, ku si pasojë e përplasjes së një autobuzi me një makinë ka...

LAJMET E FUNDIT