Home Tags Aksident rrugor

Tag: aksident rrugor

Kamioni del nga rruga e bie në humnerë, shoferi dërgohet me...

Një kamion ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në humnerë. Aksidenti ka ndodhur në "Rrugën e Kombit" në afërsi të fshatit Skuraj. Shoferi, identiteti...

LAJMET E FUNDIT