Monday, September 16, 2019
Home Tags Aksident roskovec

Tag: aksident roskovec

Vrau dy këmbësorët në Roskovec dhe u largua, i riu shofer...

21-vjecari që përplasi me makinën e tij tre këmbësorë në fshatin Arapaj të Roskovecit rezulton problematik për policinë rrugore, pasi është ndëshkuar disa herë...

LAJMET E FUNDIT