Home Tags Aksident ne elbasan

Tag: aksident ne elbasan

62-vjeçari i bërë “tapë” humb kontrollin e mjetit dhe përplas tre...

4 makina janë përfshirë në një aksident në Elbasan, pasi drejtuesi i mjetit tip “Mitsubishi” në gjendje të dehur ka humbur kontrollin dhe është...

LAJMET E FUNDIT