Home Tags Ahmet krasniqi

Tag: ahmet krasniqi

“Fatos Klosi e di kush qëndron prapa eliminimit të Ahmet Krasniqit”

Skender Zogaj, ish-këshilltari i Ahmet Krasniqit ka folur sot për vrasjen e kolonelit të ndjerë. Zogaj ka thënë në RTV Dukagjini se vetëm ish-drejtori i...

Akuza e fortë e Berishës: Fatos Klosi organizator i ngjarjes që...

Kanë kaluar 20 vjet nga vrasja e Kolonel Ahmet Krasniqit në Tiranë dhe vrasësit e tij nuk dihen ende. Ish-kryeministri, Sali Berisha, deklaron se...

LAJMET E FUNDIT