Home Tags Agron tufa

Tag: agron tufa

“Ti merret jeta”, Agron Tufa nxjerr dokumentin: Ja cfarë firmosi Spartak...

Shkrimtari dhe publicisti Agron Tufa ka publikuar nje dokument qe tregon nje prej rasteve te hetuara e...

“Ti je krimb. Çfarë bënte babai jot, hetues i diktaturës, me...

Ditët e fundit është kthyer në një debat kryesor propozimi për heqjen nga transmetimi të filmave që janë prodhuar gjatë periudhës së regjimit të...

LAJMET E FUNDIT