Home Tags Agron shehaj

Tag: agron shehaj

“I paskrupullt”, Shehaj sulmon Damian Gjikurin

Deputeti Partisë Demokratike, Agron Shehaj ka sulmuar ministrin e Infrastukturës dhe Energjisë, Damian Gjiknuri si të paskrupullt,...

LAJMET E FUNDIT