Home Tags Agron llakaj

Tag: agron llakaj

Agron Llakaj tregon pse e imiton më rrallë Berishën

Aktori i njohur i humorit, Agron Llakaj i ftuar në emisionin "360 Gradë" në Ora News ka treguar pse po e imiton gjithmon e...

Agron Llakaj pranon ndërhyrjet estetike, por mohon homoseksualizmin

I ftuar në “Thumb”, autori dhe drejtuesi i “Al Pazar”, Agron Llakaj ka pranuar se ka kryer ndërhyrje estetike, por nuk do ta provonte...

Agron Llakaj e thotë hapur: Vuaj nga një “sëmundje e rrallë”…

Aktori i humori Agron Llakaj ka qenë i ftuar në emisionin "Thumb", ku ka treguar detaje nga jeta e tij personale, por edhe për...

LAJMET E FUNDIT