Thursday, September 19, 2019
Home Tags Afere roze

Tag: afere roze

Xhafaj i përfshirë në aferë rozë?, Berisha: Rama dhe Dako po...

Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar pas dorëheqjes së ministrit të Brendshëm, Fatmir Xhafaj. Në një deklaratë publikuar në rrjetet sociale, Berisha shkruan se Rama e...

LAJMET E FUNDIT