Home Tags Adi krasta

Tag: adi krasta

Adi Krasta godet fort Ramën: Kanabizimi i vendit ishte Gërdeci i...

Adi Krasta ka goditur rende qeverine e Edi Rames me nje koment disa minutesh ne edicionin e fundit te A Show. Krasta thote se kanabizimi...

Adi Krasta-Bashës: Lider, që nuk ke fuqitë e duhura

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha është vënë në siklet nga moderatori Adi Krasta në studion e emisionit ‘A Show’ në News24. Krasta e pyeti...

Këngëtari denoncon publikisht Adi Krastën: Kjo nuk ka ndodhur as në...

Këngëtari Luiz Ejlli ka denoncuar një gafë të përsëritur të prezantuesit të festivalit në RTSH, Adi Krasta. Sipas Ejllit, Krasta nuk e përmend një asnjë...

Rrëfehet Aleksandër Gjoka: I kapa dhe u dhashë një mësim të...

Një prej zërave më të mirë të rrokut shqiptar, Aleksandër Gjoka, ka qenë gjithmonë i tërhequr nga mediat dhe nga lajmet e showbiz-it. Si...

LAJMET E FUNDIT