Home Tags Adelina tahiri

Tag: adelina tahiri

Adelina Tahiri flet për bashkëshortin milioner: S’do ishte me mua nëse...

Lidhja dhe më pas martesa e Adelina Tahirit me Serjozha Markov ka qenë shumë e komentuar në media e rrjete sociale pikërisht për shkak...

LAJMET E FUNDIT