Thursday, April 25, 2019
Home Tags 6 pikat

Tag: 6 pikat

Shpetim Idrizi braktis Ramën, bashkohet me Bashën, zbardhen gjashtë pikat e...

Partia Drejtësi Integrim dhe Unitet me Shpëtim Idrizit ka firmosur sot marrëveshje bashkëpunimi me Partinë Demokratike duke iu bashkuar frontit opozitar. Idrizi dhe Basha...

LAJMET E FUNDIT