Thursday, September 19, 2019
Home Tags 300 mije euro

Tag: 300 mije euro

Këngëtarja shqiptare me “Ferrari” 300 mijë euro

Këngëtarja dhe modelja Afërdita Dreshaj ka treguar se di të jetë edhe vozitëse e veturave të shtrenjta Ajo kohëve të fundit është parë me një...

LAJMET E FUNDIT