Thursday, September 19, 2019
Home Tags 10 nentor 2018

Tag: 10 nentor 2018

Horoskopi i ditës, 10 nëntor 2018

DASHI 21. mars – 20. prill Kjo e shtunë do të jetë disi e ngadaltë, por mos u dekurajoni. Të paturit e ditëve jo shumë...

Surprizat e motit, ja çfarë kanë parashikuar sinoptikanët

Ky është parashikimi i motit për ditën e sotme, e shtunë, 10 nëntor 2018. Moti vijon me kthjellime dhe vranësira të shpeshta në Veri dhe...

LAJMET E FUNDIT