VIDEO/ Trajneri i Neftchi Baku dhunon fizikisht në rrugë ish-bashkëshorten

Sport
VIDEO/ Trajneri i Neftchi Baku dhunon fizikisht në rrugë

Skandaloze ajo që ka ndodhur në rrugë mes trajnerit të Neftchi Baku, Laurentiu Reghecampf dhe ish-bashkëshortes së tij, Anamaria Prodan, njëkohësisht agjente futbolli.

Pas disa minutash bisedë, mes dyshes shpërtheu një sherr përbindëshi, ata shkëmbyen disa goditje, ku shikohet teksa dhunojnë fizikisht njëri-tjetrin.

Sipas mediave rumune, pas kësaj dhune të dy janë shoqëruar drejt komisariatit dhe kanë marrë urdhër mbrojtjeje.

Anamaria Prodan thotë se trajneri Reghenkampf ka qenë i dehur dhe ka hyrë me dhunë në shtëpi duke e kërcënuar dhe duke e shtyrë.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Videoja e filmuar nga një mikeshë e Prodan është shpërndarë me shpejtësi në rrjetet sociale duke u bërë virale në internet.

 

ME TE LEXUARAT