VIDEO: Skena dhune në Botërorin e femrave, basketbollistet rrihen mes vete

Sport

VIDEO: Skena dhune në Botërorin e femrave, basketbollistet rrihen mes

Në Botërorin e basketbollit në konkurrencën e femrave ka ndodhur një skenë e pabesueshme.

Incidenti ndodhi pas ndeshjes mes Serbisë dhe Malit, në Botërorin që po mbahet në Australi.

Ndeshjen e fitoi Serbia, por shfaqja kryesore ishte pas lojës, pasi dy basketbolliste të Malit, u përfshinë në një rrahje, teksa kamera kapi incidentin, përderisa po xhironte intervistën e një basketbollisteje serbe.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.ME TE LEXUARAT