Thashethemet për ndarjen nga Georgina, reagon mamaja e Cristiano Ronaldos: Ata debatojnë por…

Sport

Thashethemet për ndarjen nga Georgina, reagon mamaja e Cristiano Ronaldos:

Mamaja e Cristiano Ronaldos ka hedhur poshtë pretendimet sefutbollisti dhe Georgina Rodriguez, kanë probleme në marrëdhënien e tyre të dashurisë.

Disa media spanjolle kanë shkruar muajin e kaluar se Ronaldo është “ngopur” me modelen dhe se tani janë në pragun e ndarjes.

Georgina, 29, u përgjigj duke mohuar një përçarje me partnerin e saj 7-vjeçar, duke shkruar në një postim në rrjetet sociale: Xhelozia shpik një thashethem, thashethemet përhapen dhe idioti e beson.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Ditë më vonë, Cristiano,  postoi një foto romantike në Instagramin e tij, ku shihej duke u puthur me Georginën dhe shkruante: Gëzuar për dashurinë!

Dolores Aveiro, 68 vjeç, nëna e futbollistit ka deklaruar për mediat gjatë një hapje dyqani në Maderia, se është gënjeshtër çdo gjë që thuhet për çiftin. Sipas saj ata debatojnë si të gjithë çiftet e tjerë, por ndarja e tyre është një gënjeshtër.

“Çdo çift debaton, por ajo që është shkruar është një gënjeshtër”, u përgjigj ajo.

Mamaja e Cristianos e ka vizituar tashmë superyllin dhe familjen e tij në kryeqytetin e Arabisë Saudite, Riad, ku ata jetojnë.

 

ME TE LEXUARAT