Tentoi golin si CR7 ndaj Barcelonës, Myrto Uzuni dhuron spektakël në Spanjë

Sport

Tentoi golin si CR7 ndaj Barcelonës, Myrto Uzuni dhuron spektakël

Barcelona dhe Granada përballen në "Lluis Campanys" të Katalonjës për javën e 24-t në La Liga.

Nga minuta e parë në majën e sulmit luan edhe Myrto Uzuni.

Sulmuesi i Kombëtares tentoi të shënonte një gol me roveshatë, si Ronaldo, por për fat të keq nuk mundi të godiste topin.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Megjithatë Uzuni e bëri përpjejken e tij, duke dashur të shënonte me akrobaci në stilin e Cristiano Ronaldos, idhullit të tij në lojën me top.

ME TE LEXUARAT